Lama o twoim imieniu. Nasza współpraca z The Llamas Art Show

lama

Witajcie drodzy miłośnicy lam, alpak i dobrego designu. Mamy dziś dla Was wyjątkowego newsa – rozpoczęliśmy współpracę z amerykańską artystką, którą chcemy Wam przedstawić. Kristin Llamas (tak, to jej prawdziwe nazwisko!) jest artystką pochodzącą z Nashville w USA, a jednym z jej projektów, który szczególnie skradł nasze serca jest The Llamas Art Show.

Kristin zadaje pytanie „¿Como te Llamas?” – z hiszpańskiego “jak masz na imię”. Ty odpowiadasz, a Kristin maluje lamę, którą nazywa twoim imieniem. Utożsamiasz się z nią i stajesz się częścią większego stada.

W ciągu jednego miesiąca powstaje 10 nowych pięknych lam, które przenoszone są na kanwy, kubki, poduszki, torby, nawet matę do jogi oraz wiele innych przedmiotów, których używamy na co dzień. Niedawno Kristin wydała album, w którym znalazło się 200 pierwszych stworzonych przez nią lam – również do kupienia w sklepie.

Lubicie taki minimalizm i zakochaliście się w tym pomyśle tak jak my? Koniecznie odwiedźcie sklep i rozejrzyjcie się.

the llamas art show

Kilka wskazówek praktycznych:

  • Klikając baner u góry strony możecie wyszukać swoje imię w wersji angielskiej
  • Jeżeli nie znaleźliście swojego imienia, możecie je zgłosić. Kristin tworzy 10 lam na miesiąc. Do niedawna było to bezpłatne, ale z powodu dużego zainteresowania, obecnie namalowanie lamy z własnym imieniem kosztuje $25. Możesz zgłosić imię w każdym języku. Wiemy od Kristin, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na sierpień.
  • Zakupy robicie bezpośrednio na stronie llamasart.com. W razie jakichkolwiek pytań, napiszcie do nas: hello@llamaandfriends.com

Tak wyglądają lamy o naszych imionach:

kubek z lamą

Już wkrótce pojawi się wywiad z Kristin, która opowie Wam więcej o sobie i jej projekcie. Aby być na bieżąco kliknijcie like i follow na naszym facebooku i instagramie.